Úvod

28. května 2009 v 11:24 | Aneta |  O blogu

Vítám Vás na svém blogu o císařovně Alžbětě zvané Sisi. Byla to velmi zvláštní žena, kolem které je dodnes spousta nevyřešených záhad a proto fascinuje tolik lidí, mezi nimi i mě. Doufám, že se Vám můj blog bude líbít.
Nedávám si za cíl výmýšlet nově něco, co už bylo několikrát napsáno. Nic nového už asi nevymyslím, ale ráda bych pouze shromažďovala informace týkající se Alžběty a popřípadě vyjádřila svůj vlastní názor na daný jev nebo problém. Proto se omlouvám za spoustu zkopírovaných článků. Zdroj budu u každého článku vždy zveřejňovat.
Zároveň mě prosím omluvte pokud se dopousím nějakých nepřesností nebo chyb. Nejsem žádný odborník, jen člověk se zájmem o historiii a zvláště o Alžbětu, všechno rozhodně nevím nebo si nejsem jistá. Proto bych byla také ráda, pokud byste nějakou chybu objevlili, abyste mě o ní informovali. Taky Vás asi budu často prosit, abyste mi pomohly například s identifikací postav na fotografii apod.
Vaše názory, dotazy a přípomínky k blogu můžete psát buď přímo do komentářů pod článkem, do návštěvní knihy nebo na můj e-mail: anetka180@seznam.cz.
A, prosím, omluvte pravopisné chyby!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama